Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză, română

Adresa/ adresele jobului

Târgu Mureș

Se recruteaza si din

Târgu Mureș

A. Obiectivul principal al postului

Organizează activitatea, colectează informații, verifică și realizează prelucrarea informațiilor privind activitățile de auditare specifice societății.

B. Atribuţii și responsabilități:

  • înregistrarea clienților și operarea bazelor de date;
  • pregătirea documentelor necesare activității de audit;
  • colectarea, verificarea și prelucrarea informațiilor specifice activității de audit;
  • cooperarea cu celelalte compartimente în vederea menţinerii şi îmbunătăţirii activității;
  • completarea rapoartelor și situațiilor centralizatoare periodice;

C. Cerinţe profesionale / profil al candidatului:

  • studii superioare;
  • capacitate foarte bună de analiză și sinteză, receptiv, cu spirit de observaţie, perseverent, concentrat pe îndeplinirea obiectivelor;
  • capacitate de a lucra sub presiune, de a respecta termene limită;
  • fluenţă în utilizarea limbii engleze (atât scris cât şi verbal);
  • bune abilităti de utilizare a pachetului MS Office;
  • permis de conducere categoria B;

D. Beneficii:

  • salariu fix motivant;
  • bonusuri și alte beneficii în funcție de realizări;
  • instruiri periodice în vederea dezvoltării competențelor;
  • posibilități de avansare;

IQC România este o companie de auditare și certificare în domeniul sistemelor de management în conformitate cu cerințele standardelor internaționale de calitate, mediu, sănătate și securitate ocupațională, siguranța alimentului și securitatea informației.

Pentru mai multe informații despre IQC România și serviciile sale, vă rugăm să vizitați pagina noastră de internet.