Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză, germană

Adresa/ adresele jobului

Târgu Mureș

Se recruteaza si din

Târgu Mureș

Suntem o companie internationala de turism, care ofera pachete si servicii de calatorie, vacante, aventura, petrecere a timpului liber, oriunde in lume. Succesul nostru se datoreaza valorilor pe care le apreciem si punem in practica in tot ceea ce facem. Primim cu brate deschise experiente noi, colaboram cu cei care gandesc ca si noi, respectam unicitatea fiecarei persoane, impartasim expertiza si demonstram ca suntem resposabili in ceea ce facem. In prezent, recrutam pentru departamentul nostru financiar- contabil din Targu Mures: Functionari Administrativi.

Descrierea jobului

Efectuează plăți într-o manieră promtă și cu acuratețe, după verificarea tuturor documentelor, efectuarea concilierilor, rularea rapoartelor de verificare. Verifică facturile, bunurile sau serviciile achiziționate, prețurile, alte taxe, conform prevederilor contractuale, se asigură că respectivele plăți sunt aprobate de către șefii de departamente, managerul AP și directorul financiar.

Candidatul ideal

Capacitate de operare și prelucrare de informații cu ajutorul diverselor programe informatice (Excel, Word, etc.);
Stabilirea și păstrarea unei comunicări eficiente în cadrul companiei;
Abilități numerice;
Limba engleză fluent – conversație și scris
Cunostinte de limba germana reprezinta avantaj;
Cunoștințe privind operarea, gestionarea de baze de date.