Acest job nu mai este activ.

Functionar achizitii publice

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

FUNCTIONAR IN ACHIZITII PUBLICE

ALFA BIT SRL este o companie de proiectare cu capital integral privat, activa in piata de proiectare de peste 10 ani in domeniile: energie regenerabila (panouri solare, pompe de caldura, panouri fotovoltaice, turbine eoliene, etc.), eficienta energetica si infrastructura.

Responsabilitati:
- urmareste si gestioneaza derularea contractelor
- intocmeste dosarul achizitiei publice, inscrierea si gestionarea conturilor din SEAP
- analizeaza si propune participarea la licitatii
- intocmeste oferta completa
- urmareste derularea contractelor impreuna cu responsabilul financiar
- formuleaza contestatii in termenul legal.

 -analiza cost beneficiu.

Cerinte:
- Studii medii sau superioare
- Experienta in achizitii publice
- MS Office (Excel si Word)
- Permis de conducere categoria B (de preferat)

Interviu online:

  1. Care sunt asteptarile dvs. salariale?