Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

49 Strada Eugen Ionesco, Cluj-Napoca

Nu mai vrei outsourcing?

Vrei sa lucrezi la un produs software 100% clujean creat pentru piata internationala?

Hai la Fleio!

Angajam developeri JavaScript/AngularJS cu experienta pentru biroul nostru din Cluj-Napoca.

Sunt obligatorii cunostintele solide de programare si experienta cu JavaScript.

Reprezinta un avantaj experienta cu:
- AngularJS
- build systems (grunt/gulp/etc.)
- tool-uri de testare automata
- git
- ES6
- Angular Material

Descrierea jobului

Implementarea de noi functionalitati folosind AngularJS si Angular Material, bug fixing si teste automate pentru partea de frontend a produsului nostru.

Care sunt beneficiile pe care ti le doresti?

Descrierea companiei

Suntem o companie mica cu un mediu de lucru relaxat. Dezvoltam propriul produs software de automatizare pentru industria de web hosting/cloud computing. Testam totul automat, inclusiv coding style, si unul dintre cele mai importante obiective este codul de calitate.

Ce folosim pentru backend?

Python, Django, Django Rest Framework. MySQL, OpenStack.

  • Interviu online
  • Ce preferi: ES2015 sau TypeScript? De ce?
  • Care e cel mai rapid algoritm de sortare de care stii si ce complexitate are?