Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Se recruteaza si din

București

Candidatul ideal

-absolvent studii superioare in domeniu (constiuie un avantaj).
-experienta/ cunostinte in dezvoltare aplicati web – pe platformele de tip claud:
- HTML5, JS, CSS
- AngularJS ()
- Servicii REST ( reprezinta un plus)
- WEB design (UX) – Bootstrap
- persoana motivata care manifesta dorinta de a rezolva proiectele noi
- capacitatea de a lucra independent la un proiect
- fire comunicativa
- gandire analitica / pozitiva

Descrierea jobului

- proiectarea, elaborarea, testarea, implementarea unor aplicatii
- asigurarea corectitudinii rezultatelor obtinute
- asigurarea securitatii aplicatiei, a datelor de test si a suporturilor / dispozitivelor de stocare
- acordarea de consultanta utilizatorilor
- identificarea necesarului de componente si materiale consumabile specifice
- restaurarea la nevoie a datelor salvate
- realizarea periodica a activitatilor de Backup si Arhivare
- monitorizarea pentru folosirea corecta a aplicatiei de catre utilizatori
- raportează supervizorului eventualele erori apărute în timpul proiectului
- participă activ la toate ședințele

Oferim:
- salariu atractiv
- program flexibil de lucru