Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Oradea

Amorph Systems este o companie de software specializata, care ofera solutii informatice profesionale pentru planificarea si funcționarea sistemelor logistice. Aceste solutii au o contributie substantiala la optimizarea proceselor clientilor nostri, contribuie la cresterea calitatii si la reducerea semnificativa a costurilor.

Daca esti pasionat sa construiesti aplicatii de inalta calitate, vrei sa te dezvolti ca Java Develper si ai cunostinte profunde de programare orientata pe obiecte inseamna ca esti candidatul ideal pentru echipa noastra!

Cerinte:
     Studii superioare in programare ( licenta )
     Cel puțin un an de experiență in limbajul de programare JavaScript, CSS, HTML
     Bune abilitati verbale si literare de comunicare in limba engleza
     Se considera un plus cunostinte despre: Angular Material, RESTful APIs, SVG

Responsabilitati / Realizari:
     Orientare pe rezultate.
     Respectarea termenelor limita si a standardelor de calitate
     Capacitate de prioritizare a sarcinilor si de a lucra la mai multe proiecte simultan.

Beneficii
    Salariu motivant, de la 700 Euro net.
    Program de lucru flexibil
    Mediu de lucru placut in cadrul unei echipe tinere de programatori;
    Stabilitate