Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză, română

Adresa/ adresele jobului

București

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

700 €

Daca vrei sa te dezvolti si sa te alaturi unei echipe tinere si performante in vederea dezvoltarii de aplicatii/solutii web inovatoare pentru companii de top, tu esti omul pe care il cautam.

Cerinte:

– Cunostinte medii-avansate HTML;
– Cunostinte medii-avansate CSS (sass / less);
– Cunostinte medii-avansate JavaScript ( / angular);
– Cunostinte PHP reprezinta un avantaj;

Responsabilitati:
– Scrii cod curat si comentat;
– Faci research pentru cele mai bune solutii tehnice;
– Te consulti cu directorul tehnic si echipa pentru a implementa cele mai bune solutii;
– Intocmesti specificatii pentru aplicatii sau module noi;
– Respecti deadline-urile.

Beneficii Oferite:
– Pachet salarial motivant;
– Nu suntem corporatisti, nu avem reguli stupide, atmosfera este relaxata;
– Locatie ultracentrala (Piata Unirii);
– Mediu de lucru prietenos.