Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Responsabilitati:

  • Asigura primire si transmiterea mesajelor, primirea tuturor apelurilor telefonice, precum si intampinarea vizitatorilor – acces persoane, intr-o maniera profesionala.
  •  Asigura primirea si trimiterea corespondentei postale, a ziarelor si a altor publicatii, organizeaza primirea si distribuirea pachetelor sosite prin curieri.
  •  Asigura suportul necesar activitatilor de birou (redactare documente, copii documente, administrare calendare de lucru, administrare diverse baze de date, efectueaza diverse programari, rezervari, suport administrativ).
  •  Strange si centralizeaza lista cu necesarul de rechizite, coordoneaza distributia lor ulterioara.
  •  Efectueaza rezervari pentru cursele aeriene si raspunde de asigurarea informatiilor necesare referitoare la acestea.
  •  Introduce in SAP cererile de achizitie pentru consumabilele food si non food necesare BASSE precum si pentru serviciile prestate de terti pentru
  •  Urmareste plata facturilor catre furnizori prin intermediul SAP pentru departamentele HR si Facilities.
  •  Urmareste ca zona receptiei sa fie bine intretinuta.

Cerinte:

  • studii medii finalizate
  • nivel de engleza avansat
  • experienta intr-o pozitie asemanatoare prezinta un avantaj
  • cunostinte medii ale pachetului Microsoft Office