Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

CANDIDATUL IDEAL :

- o persoană educata, cu mult bun simt, ordonata si extrem de atenta la detalii;

- foarte energica, ambitioasa si onesta;

- pozitiva, mereu zambitoare si cu excelente abilitati de comunicare;

- initiativa in implicarea si in rezolvarea diverselor probleme care pot aparea

- capacitate de rezistenta la stres si abilitati multitasking

- studii superioare

- aspect fizic ingrijit

- fire vesela, comuncativa

- experienta in lucrul cu publicul

RESPONSABILITATI PRINCIPALE:

- evidenta pacientilor pe calculator;

- primirea si trimiterea corespondentei;

- programarea si confirmarea programarilor pacientilor;

- contact permanent cu pacientii, medicii si colaboratorii clinicii atat in clinica cat si pe mail si la telefon:

- task-uri minime administrative (exemplu: introducere facturilor primite in softul clinicii, a bonurilor de consum, arhivarea fiselor si radiografiilor pacientilor clinicii);

- management-ul spatiului eficient la locul de munca

- asigurarea confortului pacientilor in sala de asteptare

- postul disponibil implica atat ture de zi normale de 7 ore, cat si ore in weekend sambata alternativ in rotatie cu ceilalti colegi. Este foarte important ca in momentul in care aplicati sa intelegeti ca job-ul disponibil implica si aceste zile de weekend;

ABILITATI:

Limba Engleza, Cunostinte PC, Word, Excel etc.

CERINTE RECRUTARE: Cv-ul actualizat care sa contina si recomandari din partea celor cu care ati colaborat in trecut sau colaborati in prezent. Va rog sa treceti in Cv si asteptarile dumneavoastra financiare minime.

SANSE MAI MARI AU CANDIDATII CARE AU DEJA EXPERIENTA IN LOCURI DE MUNCA CE IMPLICA RELATII CU PUBLICUL:

Exemple: Call-center, front desk officer/manager, relatii clienti, etc.