Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Ești comunicativ, creativ, dornic sa inveti, atent la detalii si rapid in activitatile pe care le desfasori si esti dornic sa asimilezi experiente noi?
Te asteptam in echipa noastra!
Vei face parte dintr-o organizatie in continua expansiune si dintr-o echipa frumoasa, tanara si de succes, cu ajutorul careia vei evolua la nivel profesional si personal.

Descrierea jobului

Cerinte:
Pachet office - nivel avansat;
Cunostinte de contabilitate primara;
Cunostinte de gestiune a stocurilor;
Limba engleza - nivel conversational;
Capacitate de lucru cu oamenii;
Comunicare cursiva;
Capacitate de analiza si sinteza.

Responsabilitati:
Asigura interfata cu clientii si colaboratorii;
Incaseaza bani de la clienti, cash sau prin POS;
Tine evidenta registrului de casa si se asigura de corectitudinea acestuia;
Arhiveaza si organizeaza documente;
Tine gestiunea stocului showroom-ului din Timisoara;
Tine contabilitatea primara a punctului de lucru din Timisoara (emitere facturi, storno facturi, intocmire avize, intrecatiune directa si continua cu departamentul financiar contabil din Bucuresti)

Beneficii:
Mediu de lucru placut
Salariu motivant
Posibilitati reale de avansare in cadrul companiei.

Doar candidatii selectati vor fi contactati pentru un interviu, restul de aplicatii fiind pastrate in baza de date a companiei pentru oportunitati viitoare.

Descrierea companiei

ROVERE MOBILI este cunoscuta ca fiind un lider in domeniul amenajarilor interioare, fiind unul dintre cei mai importanţi furnizori de mobilier de lux pe piata din Romania. Aceasta performanta fiind atinsa datorita experientei managementului companiei de peste 20 ani in domeniul importului de mobilier din Italia. Odata cu aparitia sa pe piata in decembrie 2002 ROVERE MOBILI s-a impus prin profesionalism, calitate si inovatie aducand un nou concept in domeniu prin urmarirea liniilor de trend internationale si a ultimelor tendinte atat in domeniul mobilierului si al decoratiunilor cat si la nivel de curente artistice contemporane. Astfel, dincolo de activitatea comerciala de vanzare a produselor de mobilier, compania a dezvoltat o infrastructura moderna cuprinzand departamente de: proiectare, logistica, marketing, contabilitate, livrari si montaj, administrativ, toate subordonate aceluiasi scop – oferirea unor servicii profesionale, de elita. Pentru mai multe detalii puteti accesa site-ul companiei

  • Interviu online
  • De ce vrei sa faci parte din echipa Rovere Mobili?
  • Programul implica si activitate in week-end, sambata in intervalulConsideri ca te vei adapta cerintelor?
  • Care sunt asteptarile tale salariale pentru acest job?
  • Ce te motiveaza in activitatea profesionala?