Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

MAURER IMOBILIARE MURES ANGAJEAZA FRONT-DESK OFFICER

Candidatul ideal

Cerinte:
Abilitati excelente de comunicare si relationare;

Competente solide de comunicare orala si scrisa in limba romana si limba engleza;

Cunoștințe de operare în MS Office (Word și Excel);

Persoana sociabila, cu o atitudine pozitiva si spirit de echipa;

Capacitate de organizare și planificare ;

Persoana organizata si metodica, proactiva;

 Minim un an experienta intr-un post similar.

Responsabilitati principale:
 Interfata in relatiile cu clientii, furnizorii si colaboratorii firmei prin preluarea apelurilor telefonice din tara si strainatate;

Primirea si indrumarea vizitatorilor in companie, lamurirea aspectelor cu privire la solicitarile acestora;

Preluarea de documente, mesaje telefonice si expedierea corespondenteil;

Raspunde de intampinarea clientilor in zona de receptie; activitati de protocol;

Administreaza obiectele de inventar din cadrul departamentului;

Prezentare proiect Maurer Imobiliare Mures in punctul de lucru din Promenada Mall ;

Intampinarea vizitatorilor (potentiali angajati, clienti, parteneri de afaceri etc.) si asigurarea protocolul aferent ;

Activităţi administrative: fax, email şi operare PC;

Administrarea diverselor evidente si baze de date;

Raspunde de pastrarea si alocarea cheilor si documentelor aferente masinilor din parcul auto ;

Alte activitati conform fisei postului.

Numai candidaţii selectaţi vor fi invitati la un interviu, a carui data va fi stabilita de comun acord cu acestia.
Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.
Nu vor fi luate în considerare candidaturile care nu vor indeplini conditiile minimale solicitate in specificatiile postului.
Compania isi rezerva dreptul de a testa competentele declarate de catre candidati.