Detalii loc de munca

Frigotehnist (tehnician aer conditionat)

Angajeaza Premium Talent
Nivelul carierei
Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)
Tip job
Full time
Adresa
Salariu net pe luna
650 - 900 €
Posturi disponibile
1

Angajam TEHNICIAN SERVICE SISTEME DE CLIMATIZARE pentru interventie si mentenanta.

Cerinte:

  • Experienta anterioara privind service-ul si mententanta instalatiilor de aer conditionat/ climatizare;
  • Calificare in domeniul frigotehnie sau calificare in automatizari;
  • Capacitate foarte buna de comunicare si relationare cu clientii;
  • Seriozitate, corectitudine, disciplina în muncă, dispus la deplasări (nu delegatii) în afara localității de resedinta;
  • Permis de conducere cat. B.

Descrierea jobului:

  • Remedierea defectiunilor la sediul clientului;
  • Lucrari de mentenanta;
  • Intocmirea documentatiei aferente lucrarilor executate;
  • Gestionarea pieselor de schimb folosite;

Oferim:

  • Salariu competitiv corelat cu experienta si nivelul de pregatire;
  • Program de munca flexibil;
  • Seriozitate;