Adresa/adresele jobului

anunta urmatorul post vacant:

FRIGOTEHNIST

Responsabilitati:

· Asigura functionarea utilajelor, instalatiilor si echipamentelor, conform standardelor de productivitate si calitate impuse;

· Asigura intretinerea preventiva a echipamentelor si instalatiilor din departamentul Inginerie;

· Opereaza instalatiile de furnizare agent de racire, aer si CO2, conform cerintelor de productie;

· Inspecteaza instalatiile si traseele de frig, aer si CO2 din fabrica pentru a preveni pierderile de agent de racire, aer si CO2;

· Efectueaza lucrari de reparatii la centrala frig, aer si CO2.

Cerinte:

· Studii medii tehnice (liceu, scoala profesionala – profil tehnic);

· Experienta in domeniu – minimum 3 ani;

· Calificare de frigotehnist;

· Disponibilitate pentru program de lucru in regim de tura continua;

· Bune abilitati de comunicare si de lucru in echipa;

· Capacitate de adaptare rapida la solicitarile specifice postului;

Beneficii:

· Contract de munca pe perioada nedeterminata;

· Salariu motivant si majorari salariale periodice in functie de performanta;

· Bonus de performanta dupa prima luna de angajare;

· Prima de vacanta, prima de Pasti si prima de Craciun;

· Ore suplimentare platite dublu;

· Ore de noapte platite cu spor de 25%;

· Spor de tura continua;

· Tichete de masa de 15 lei/zi lucrata;

· Tichete cadou de Pasti, 15 August si Craciun;

· Bonusuri pentru evenimente in familie;

· Cota lunara de bere.