Adresa/ adresele jobului

Brașov

anunta urmatorul post vacant:

         FRIGOTEHNIST- Permanent - Brasov

Responsabilitati:

  • Asigura functionarea la parametrii prescrisi a utilajelor, instalatiilor si echipamentelor, conform standardelor de productivitate si calitate impuse;

  • Asigurarea intretinerii preventive a echipamentelor si instalatiilor din departamentul Utilitati;

  • Opereaza instalatiile de furnizare agent de racire, aer si CO2, conform cerintelor de productie;

  • Inspecteaza instalatiile si traseele de frig, aer si CO2 din fabrica pentru a preveni pierderile de agent de racire, aer si CO2;

  • Efectueaza lucrari de reparatii la centrala frig, aer si CO2.

Cerinte:

  • Studii medii tehnice (liceu, scoala profesionala – profil tehnic);

  • Experienta in domeniu – minimum 3 ani;

  • Calificare de frigotehnist;

  • Disponibilitate pentru program de lucru in regim de tura continua;

  • Bune abilitati de comunicare si de lucru in echipa;

  • Capacitate de adaptare rapida la solicitarile specifice postului.

Ce oferim:

  • Salariu motivant;

  • Tichete de masa;

  • Tichete cadou;

  • Bonus de performanta (lunar);

  • Al - 13 lea salariu;

  • Cota lunara de bere;

  • Servicii medicale si asigurare de viata;

  • Spor de noapte si spor de tura continua;

  • Orele suplimentare platite dublu (200%);

  • Oportunitati de dezvoltare profesionala;

  • Posibilitatea de a lucra cu ultimele tehnologii din domeniu.