Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Corbeanca

Se recruteaza si din

București

Angajam Coleg Instalator Termice si Sanitare.

Candidatul ideal

- studii medii de specialitate;

- minim 1 an experiență relevantă pentru post;
- disponibilitate de deplasare la sediul clienților;
- capacitate de asimilare rapidă a informațiilor;

- cunostinte plan tehnic
- cunostinte in a face probe de presiune intr-o instalatie sanitara
- cunostinte montare distribuitoare/colectoare, centrale murale, calorifere, obiecte sanitare.
- cunostinte in a folosi urmatoarele materiale: Geberit(lipitura cap la cap si electrofuziune), PVC( lipitura cu adeziv sau imbinare cu mufe

· permis auto  Categoria B și experiență în conducerea auto.

Descrierea jobului

- Executa si/sau monteaza in locurile de montaj elementele de suport necesare montarii si fixarii conductelor si instalatiilor
- Executa trecerile pentru accesul conductelor respectand normele de securitate si rezistenta a constructiilor
- Executa montarea instalatiilor si subansamblelor, conform indicatiilor date de seful nemijlocit si specificatiilor cuprinse in cartile si instructiunile tehnice sau documentatiile de executie
- Realizeaza legaturile la conductele de distributie a apei
- Face legatura de la boiler la centrala clientului, pentru sistemele de iarna, care aduc si aport la incalzire
- Executa probele si reglajele necesare pentru punerea in functiune a instalatiilor
- Pregateste, verifica si pune in functiune instalatiile sanitare.

Pentru mai multe de detalii, se v-a discuta in cadrul interviului.