Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

715 - 1097 €

Companie cu activitate de proiectare si realizare de dispozitive de control si utilaje pentru industria auto si aeronautica, cat si de realizare de piese prototip, recrutam Frezor CNC pe 3 si 5 axe.

Candidatul ideal

Experienta de minim 2 ani in frezaj CNC;

Foarte bune cunostinte de citire a planurilor;

Organizare si gestionare prioritati;

Limba franceza nivel de baza (cel putin citit);

Cunoasterea echipamentelor Hurco constituie un avantaj;

Descrierea jobului

Frezare 3 si 5 axe in vederea fabricarii pieselor mecanice complexe;

Realizarea de piese mecanice de mari si mici dimensiuni in termen limita;

Programarea sau participarea la programarea piselor mai complexe;

Programarea manuala sau pe masina pentru operatiuni simple;

Localizare: Mogosoaia,Centura Bucuresti, transport platit

Beneficii

Salariu corect in functie de competente;

Transport asigurat;

Tichete de masa;

Asigurare medicala;