Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

București

LOGO-KALAPOD-white

Echipa Kalapod se mareste!

Cautam un coleg nou , fotograf de meserie , dar si mai important pasionat de arta fotografica!

Responsabilitati:
- fotografierea produselor;
- editarea acestora in vederea publicarii pe site;
- vine cu idei noi referitoare la prezentarea produselor;
- are in grija echipamentul foto;
- tine evidenta produselor primite pentru fotografiere;

Cerinte:
- experienta minim 2 ani in domeniu;
- cunostinte avansate al unui editor foto(de preferat Photoshop);
- experienta in fotografia de produs prezinta un avantaj;
- experienta cu aparate foto tip DSLR;
- cunostinte medii familia Adobe;

Beneficii Oferite
- posibilitatea de a lucra intr-o echipa tanara, dinamica;
- salariu fix;
- bonuri de masa;

Activitatea se va desfasura in  Dragomiresti-Vale, Autostrada A1, KmIn incinta A1 Business Park , Cladirea M3-4 .
Se asigura transport ( tur-retur )de la statia de metrou Pacii.