Nivel cariera

Senior (5-10 ani), Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

București

Cerinte:

- experienta in domeniul fotografiei

- constituie un avantaj experienta de lucru in studio foto

- cunostinte editare Photoshop

- creativitate si simt estetic

- atentie sporita la detalii

- seriozitate si punctualitate

- atitudine pozitiva, amabilitate si perseverenta

- experienta in lucrul cu lumini de studio

- portofoliu de poze

Responsabilitati:

- pregatirea materialelor/aparaturii necesare

- selectarea echipamentului necesar

- folosire / intretinerea aparatelor / accesoriilor foto in conditiile recomandate de firmele producatoare

- pregatirea si fotografierea modelului in diferite variante

- prelucrarea imaginilor digitale in Photoshop

BENEFICII OFERITE:

Iata cateva motive pentru care sa te alaturi companiei noastre:

• faci parte dintr-o echipa tanara, dinamica si competitiva;
• iti desfasori activitatea intr-un mediu de lucru placut si antrenant;
• lucrezi alaturi de profesionisti;
• ideile si initiativele tale sunt incurajate si apreciate;
• beneficiezi de numeroase oportunitati de dezvoltare individuala si profesionala.

Daca esti o fire vesela, comunicativa si plina de energie buna, te asteptam la un interviu.