Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

57 Aleea Căuzași, București

Se recruteaza si din

București

Descrierea firmei:

    Pro Studio reuneste cele mai mari branduri de streaming online de pe piata romaneasca. Experienta de 15 ani, echipa formata din profesionisti si inclinarea catre servicii si oameni de calitate au facut ca brandul Pro Studio sa obtina recunoastere internationala, obtinand premii la festivalurile de profil.

    In fiecare zi, peste 100 de persoane din staff, implementeaza solutii de management pentru cresterea bussines-ului.

    Apreciem si dam valoare, fiecarei initiative a angajatilor nostri.

Responsabilitati:

  • Sa utilizeze si sa regleze aparatele fotografice;
  • Sa monteze imaginile fotografice;
  • Sa prelucreze digital imaginile fotografice;
  • Procesare fotografii pe calculator si printare;
  • Finisare fotografii  pentru postare pe site-uri;
  • Realizeaza material foto pentru promovarea companiei;

Cerintele Postului:

  • Absolvent al unui curs acreditat de calificare in meseria de fotogarf;
  • Experienta in domeniu - constituie avantaj;
  • Sa stapaneasca tehnicile de lucru ce tin de fisa postului;
  • Sa manifeste disponibilitatea catre dialog, receptivitate, calm, tact in relatiile de serviciu;
  • Capacitatea de a lucra independent si in echipa;
  • Capacitatea de autoperfectionare si de valorificare a experientei dobandite;
  • Exclusiv persoane de sex feminin;

Oferta noastra:

  • Salariu motivant, cu crestere graduala in timp;
  • Dezvoltarea profesionala extinsa, intr-un mediu de lucru dinamic, cu echipa tanara in permanenta dezvoltare;
  • Mediu placut de munca, in care suntem orientati pe calitatea umana si a mediului in care ne desfasuram activitatea;
  • Team Building-uri periodice.

    Daca vrei sa faci parte din echipa noastra, suntem bucurosi sa ni te alaturi!

Fotograf_pro