Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

100 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Pentru unul dintre cei mai mari producatori de materiale de constructii din lume, cu fabrici si in Romania, cautam Financial Controller care sa se regaseasca in urmatoarea descriere:

  • Studii superioare cu profil economic
  • Min. 3-5 ani experienta pe o pozitie similara (obligatoriu IFRS)
  • Obligatoriu cunostinte SAP; MS Office nivel avansat
  • Limba engleza - nivel mediu
  • Spirit de echipa, comunicare, initiativa, atentie la detalii

Responsabilitati:

  • Intocmirea de rapoarte pentru grup si pentru managementul intern
  • Derularea auditului intern si intocmirea raportului de audit
  • Intocmirea bugetului anual si introducerea bugetului aprobat in SAP
  • Introducerea limitelor de credit
  • Supervizarea procesului de inregistrare a facturilor pe centre de cost