Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Salariu brut pe luna

2500 - 2910 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Căutăm urgent MUNCITORI ÎN FERMĂ PRODUCĂTOARE LACTATE din ANGLIA.

Aveţi experienţă anterioară în lucrul cu vacile? Aţi mai lucrat într-o fermă mare sau mică, de familie? Dacă da, avem diferite posturi disponibile imediat.

Responsabilităţile includ:

  • Mulgerea vacilor.
  • Îngrijirea viţeilor.
  • Asigurarea hranei, aşternutului şi supravegherea sănătăţii viţeilor şi vacilor.
  • Conducerea tractorului.
  • Sarcini generale zilnice specifice fermelor.

Ce vă putem oferi?

  • Un salariu competitiv, în funcţie de experienţă (8 – 10 lire sterline/oră).
  • 50-60 ore pe săptămână sau mai multe.
  • Cazare la preţ redus (aprox. 30 lire sterline/săptămână).

ESTE NECESAR SĂ PUTEŢI COMUNICA ÎN LIMBA ENGLEZĂ ŞI SĂ AVEŢI EXPERIENŢĂ ANTERIOARĂ ÎN AGRICULTURĂ PENTRU A APLICA PENTRU ACEST LOC DE MUNCĂ