Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

Salariu brut pe luna

800 - 1000 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Candidatul ideal:

- studii medii;

- persoana serioasa, responsabila si organizata;

- domiciliu stabil in Bucuresti;

- experienta in domeniu (constituie avantaj).

Descrierea jobului:

- asigurarea unui nivel optim de curatenie in birou/baie/bucatarie;

- asigurarea si gestionarea corecta a necesarului optim de material igienico-sanitare pentru mentinerea curateniei in cadrul firmei;

- program full-time (Luni-Vineri).

Responsabilitati:

-  asigura si desfasoara curatenia zilnica in spatial de birouri/ baie/bucatarie: dat cu aspiratorul, dat cu mopul, curatenie toalete, sters praful, golire cosuri de gunoi, aerisire spatiu birouri, etc.                                                                                                                                                                                                                                    -   indeplineste toate dispozitiile care au legatura cu sarcinile postului , date de superiorul ierarhic ;

-   intocmeste lista de necesar a produselor si materialelor igenico – sanitare, in vederea achizitionarii lor de la furnizorii autorizati.

Beneficii:

-Mediu de lucru placut

- Salariu net: 1300 Ron