Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

340 - 400 €

Cautam Femeie de serviciu / Agent de curatenie pentru ansamblul rezidential 49Gafencu in zona de nord a capitalei, langa Parc Herastrau.

Cerinte:

-Persoana responsabila, punctuala , bine organizata;
-Discretie, atentie la detalii;
-Persoana serioasa si harnica;
-Aspect ingrijit;

Descrierea jobului:

-Aspirarea, maturarea si spalarea pardoselilor existente ori de cate ori este nevoie;
-Stergerea geamurilor si a usilor ori de cate ori este nevoie;
-Mentinerea curateniei in spatiile comune ale ansamblului rezidential, camere tehnice, parcare si curte;
-Efectuarea zilnica a curateniei in birouri, bucatarie, toalete si salile de protocol;
-Colectarea sacilor de gunoi menajer de la bucatarie, bai, birouri si depozitarea lor in locurile special amenajate;
-Se asigura ca baile, bucataria, salile de intalnire sunt aprovizionate cu materialele consumabile necesare (prosoape de hartie, sapun, hartie igienica etc.);
-Pastreaza ordinea in zona de depozitare a materialelor pentru curatenie;
-Pastreaza evidenta bunurilor materiale pe care le are in gestiune si raspunde pentru pastrarea si utilizarea lor;

Oferim:

-Program de lucru de luni pana vineri 8:00-16:30;
-Mediu de lucru placut si curat, intr-o zona exclusivista a capitalei;
-Salariu intre 1600 si 1840 lei;

Descrierea companiei:

SKV Properties este o companie cu experienta in domeniu, avand ca obiect de activitate dezvoltarea proiectelor imobiliare destinate pietei de lux.