Adresa/adresele jobului

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

100 €

Sc Titan Mar SA, companie lider in domeniul pietrei naturale angajeaza femeie de serviciu.

Cerinte:

-Persoana responsabila, punctuala , bine organizata;
-Discretie, atentie la detalii;
-Persoana serioasa si harnica, proactiva;
-Aspect ingrijit;

Descrierea jobului:

-Aspirarea, maturarea si spalarea pardoselilor existente ori de cate ori este nevoie;
-Stergerea geamurilor si a usilor ori de cate ori este nevoie;
-Efectuarea zilnica a curateniei in birouri, bucatarie, toalete si salile de protocol;
-Colectarea sacilor de gunoi menajer de la bucatarie, bai, birouri si depozitarea lor in locurile special amenajate;
-Se asigura ca baile, bucataria, salile de intalnire sunt aprovizionate cu materialele consumabile necesare (prosoape de hartie, sapun, hartie igienica etc.);
-Pastreaza ordinea in zona de depozitare a materialelor pentru curatenie;
-Pastreaza evidenta bunurilor materiale pe care le are in gestiune si raspunde pentru pastrarea si utilizarea lor;

Oferim:

-Program de lucru de luni pana vineri;
-Mediu de lucru placut si curat;
-Salariu, tichete de masa si decont transport;