Acest job nu mai este activ.

Limbi vorbite

română, engleză

Adresa/ adresele jobului

Brașov; Constanța; Ploiești; Piatra Neamț; Pitești; ...mai multe

In prezent avem pozitii disponibile de: - SALES ASSISTANT -

Arad, Bacau, Brasov, Braila, Constanta, Piatra Neamt, Pitesti, Ploiesti, Timisoara, Sibiu

Arata-ne ce te diferentiaza pe tine de ceilalti!

Daca esti in cautarea unei cariere in fashion retail, iti doresti oportunitati de promovare si noi provocari,atunci Inditex (Zara, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, Zara Home, Uterque) este locul ideal pentru tine.

Cerinte:

-Minim studii medii (obligatoriu diploma de bacalaureat), student sau absolvent de facultate.

-Cu sau fara experienta profesionala.

-Pasiune pentru fashion, placerea de a lucra intr-un mediu dinamic.

-Abilitati de comunicare, initiativa, flexibilitate.

Responsabilitati:

-Activitati specifice magazinului: receptie marfa, aranjarea produselor in magazin, inlocuirea produselor vandute.

-Activitati  in depozit: stocare, aranjare, verificare.

-Activitati specifice casei de marcat.

BENEFICII

-Contract pe perioana nedeterminta.

-Salariu motivant.

-Uniforma.

-Asigurare medicala.

-Sansa de a promova in cadrul Grupului Inditex.

Anunt Assistant