Acest job nu mai este activ.

Adresa/ adresele jobului

Galați; București

In prezent avem pozitii disponibile de: - SALES ASSISTANT & CASHIER -  Bucuresti

Arata-ne ce te diferentiaza pe tine de ceilalti!

Daca esti in cautarea unei cariere in fashion retail, iti doresti oportunitati de promovare si noi provocari, atunci Inditex (Zara, Massimo Dutti ,Pull&Bear, Bershka, Stradivarius, Oysho, Zara Home, Uterque) este locul ideal pentru tine!

Cerinte:

- Minim studii medii (obligatoriu diploma de bacalaureat), student sau absolvent de facultate.
- Cu sau fara experienta profesionala.
- Pasiune pentru fashion, placerea de a lucra intr-un mediu dinamic.
- Abilitati de comunicare, initiativa, flexibilitate.

Responsabilitati:

- Activitati specifice magazinului: receptie marfa, aranjarea produselor in magazin, inlocuirea produselor vandute.
- Activitati in depozit: stocare, aranjare, verificare.
- Activitati specifice casei de marcat.

BENEFICII

-Contract pe perioana nedeterminta.

-Salariu motivant.

-Uniforma.

-Asigurare medicala.

-Sansa de a promova in cadrul Grupului Inditex.

Anunt Assistant