Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Bacău

Esti o persoana dinamica, sociabila si dornica sa lucreze intr-o echipa tanara?

Cautam colegi cu o disponibilitate de munca pe termen lung, care sa accepte provocarea de a veni in ajutorul pacientilor

printr-o consiliere profesionista si crearea unei relatii solide.

Posturile sunt disponibile in BACAU, SLANIC MOLDOVA si PIATRA NEAMT

Esti asteptat sa te alaturi echipei noastre daca indeplinesti urmatoarele cerinte:

-detii abilitati foarte bune de comunicare, relationare si adaptare in orice situatie;

-ai o atitudine pozitiva combinata cu determinare.

Mai sunt importante:

 - Studii superioare finalizate de farmacie;

 - Certificat de membru al Colegiului Farmacistilor/OAMR, avizat pe anul in curs;

- Respectarea principiilor eticii si deontologiei profesionale;

Descrierea jobului:

-identifica nevoile pacientilor, formuleaza recomandari, consiliaza si fidelizeaza pacientii.

-informeaza pacientii despre modul de utilizare a medicamentelor si despre potentialele riscuri sau efecte adverse.

-elibereaza medicamentele cu prescriptie medicala /OTC-uri.

-administreaza stocurile si urmareste termenele de valabilitate ale produselor farmaceutice.

De ce sa faci parte din echipa noastra ?

• suntem un brand serios si asta ne recomanda a fi un partener pe termen lung.

• oferim un pachet salarial motivant.

• cream un mediu armonios in care pregatirea profesionala se afirma.

• te vei perfectiona continuu in meseria ta.

Iti oferim in schimb posibilitatea de a lucra cu o echipa tanara, un mediu profesionist, un salariu atractiv corelat cu performanta

si sanse reale de promovare.

Daca doresti sa lucrezi intr-o companie profesionista, cu sanse reale de a creste profesional in conformitate cu performantele tale,

convinge-ne ca esti persoana de care avem nevoie si aplica.