Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Adresa/ adresele jobului

Piatra Neamț; Roman; Pașcani

Se recruteaza si din

Bacău, Moinești

Candidatul ideal:

- Licenta de Farmacist;
- Certificat de membru al Colegiului Farmaciștilor și avizat pe anul în curs;
- Experiența pe o poziție similară reprezintă avantaj;
- Cunoștințe Microsoft Office la nivel mediu;
- Bune abilități de comunicare;
- Amabilitate și empatie față de pacienți;
- Integritate și etică profesională.

Responsabilitatile principale vor fi:

- Oferă consiliere pacienților cu privire la utilizarea medicamentelor și potențialele riscuri/efecte adverse;
- Eliberează medicamente pe bază de prescripție medicală și OTC-uri;
- Participă la verificarea, monitorizarea si gestiunea stocurilor;
- Se informeaza permanent asupra noilor practici farmaceutice, medicamente nou-aparute si a modului de administrare a acestora.

Beneficii:
- Pachet salarial atractiv, corelat cu experiența și performanța;
- Tichete de masă;
- Bonus de performanță motivant în funcție de rezultatele obținute;
- Oportunități de creștere și dezvoltare în cadrul unuia dintre cele mai mari lanțuri de retail farmaceutic;
- Acces la training-uri de servicii, vânzări și de produs;
- Acces gratuit la 2 cursuri anuale care iti vor garanta cele 40 de credite EFC obligatorii;
- Echitate, corectitudine si respect pentru viata ta personala si activitatea profesionala.