Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Adresa/ adresele jobului

București

Doresti sa te alaturi unei companii profesioniste si dinamice?

Help Net Farma isi mareste echipa! Suntem una dintre cele mai puternice retele de farmacii din Romania, prezenti de 18 ani pe piata, avand cca 1600 de angajati.

In prezent angajam: Farmacist Diriginte

Responsabilitati:

Reprezentarea companiei pe plan local;
Coordonarea activitatii din farmacie si a personalului din subordine;
Eliberarea medicamentelor si a retetelor compensate si gratuite;
Propunerea de masuri pentru cresterea cifrei de afaceri;
Oferirea de asistenta de specialitate pacientilor care se prezinta in farmacie fara prescriptie medicala;

Cerinte:

Minim 2 ani experienta intr-o pozitie similara;
Bune abilitati de coordonare a echipei si de organizare a activitatii in farmacie;
Bune abilitati de prioritizare a activitatilor in functie de obiective, atitudine pozitiva;
Bune abilitati de comunicare si lucru in echipa;
Atentie la detalii;
Orientare catre pacient;
Bune cunostinte de utilizare a calculatorului (pachetul MS Office);
Facultatea de Farmacie absolvita;
Certificat de membru al Colegiului Farmacistilor vizat pentru anul in curs.

Oferta:

Garantia corectitudinii contractuale;
Pachet salarial motivant;
Mediu de lucru competitiv;
Posibilitatea de promovare profesionala si dezvoltare a carierei;
Oportunitea implicarii active in campanii de informare si educare pe teme de interes general.