Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

Târgu Mureș; Iași; Constanța; Piatra Neamț; Brăila; Craiova; Suceava; Râmnicu Vâlcea; Focșani; Bacău; Călărași; Botoșani; Râmnicu Sărat; Giurgiu; Buzău

Acest anunt este valabil pentru persoanele care doresc RELOCARE IN RAMNICU SARAT!!!!

Responsabilitati:

- Elibereaza medicamentele cu prescriptie medicala(retete);

- Informeaza pacientii despre modul de utilizare al medicamentelor si despre potentialele lor efecte adverse;

- Identifica nevoile pacientilor si formuleaza recomandari;

- Participa activ la receptia produselor si la aranjarea acestora in rafturi;

- Promoveaza imaginea farmaciei prin oferirea de consultanta clientilor/pacientilor.

- Recomanda OTC-uri, suplimente nutritive, produse dermato-cosmetice si aparatura tehnico medicale;

- Gestioneaza stocul de produse existente in farmacie;

- Se ocupa de merchandising-ul tuturor produselor din oficina;

-Urmareste termenelor de valabilitate a produselor si gestionarea acestora

Cerinte:
- Absolvent FACULTATE DE  Farmacie - Aviz de libera practica

Oferta (bonusuri, beneficii):

- SALARIUL MOTIVANT

- LOCUINTA SI MASINA DE SERVICIU GRATUIT

Oferta, bonusurile si celelalte beneficii se vor discuta si stabili in cadrul interviului pe care candidatul il va sustine dupa ce va fi de training profesional sustinut de posibilitatea promovarii in cadrul societatii, un mediu de munca pozitiv .