Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/ adresele jobului

București

Candidatul ideal:

  • Experienta in farmacii cu circuit deschis - constituie avantaj
  • Certificat de Membru al Colegiului vizat pentru anul in curs

Cerinte:

  • studii de specialitate (Facultatea de Farmacie)
  • cunostinte operare PC
  • abilitati de comunicare si relationare
  • Corectitudine, flexibilitate, eficienta, dinamism, implicare, punctualitate, capabil sa lucreze in echipa.

Responsabilitati:

  • relationare pacienti, consiliere de specialitare
  • identificare nevoi, recomandare personalizata
  • eliberare medicamente si retete
  • administrare stocuri
  • creearea si promovarea unei imagini profesionale pe piata
  • Interactioneaza cu pacientul si face recomandari individualizate, in functie de nevoile sale;

Avantajele echipei noastre:

  • suntem o farmacie independenta care respecta profesia si punem pe primul plan pacientul
  • colegii nostri sunt parte din proiectele noastre de viitor , sunt respectati si ascultati
  • program de lucru flexibil, sambata program scurt iar duminica este inchis
  • singurul nostru target este o conduita adecvata profesiei, care sa vina in sprijinul pacientilor nostri