Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

maghiară, română

Adresa/ adresele jobului

Strada Matei Corvin, Oradea

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

450 €

Candidatul ideal:

persoană de încredere, hotărât, motivat, cu abilităţi practice şi de comunicare

cunoştinţe avansate de operare PC ( Word, Excel, program de facturare etc.)

punctual, precis, capabil de lucru individual şi în echipă

Responsabilităţi:

deservirea amabilă a clienţilor

operarea la casa de marcat

emiterea facturilor conform comenzilor

afişarea preţurilor la marfurile noi intrate

păstrarea ordinii şi curăţeniei din depozit

Cerinţe faţă de candidat

cunoaşterea limbii române şi maghiare - scris şi vorbit

obligatoriu bacalaureat , opţional studii superioare

rezistent la solicitări şi efort prelungit

Oferim un loc de muncă stabil, stalariu competitiv, cheltuielile de transportAşteptăm Cv-urile pe adresa: