Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Salariu brut pe luna

100 - 101 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Cautam coleg/colega pentru Depozitul nostru din Otopeni. Se lucreaza in 2 schimburi de zi si transport asigurat din Piata Victoriei.

Responsabilități:

- închide transporturile locale la ora stabilită
- facturează
- verifică facturile dacă apar toate datele necesare pe factură
- listează totalizatoarele pentru fiecare transport local
- emite facturi de retur
- sortează facturile și avizele pentru zonele regionale după orașe și
distribuția cu care vor pleca mai departe
- arhivează facturile
- pregătește avizele de însoțire a mărfii și verifică corectitudinea acestora
- pregătește borderourile, plicurile poștale

Cerinte:

- minim absolvent liceu cu diploma Bacalaureat
- cunoaștere de operate pe calculator (Ms. Office)

- capacitatea de planificare si organizare a activităţilor

- abilitatea de a lucra în echipă

- deprinderi de comunicare verbal

- spirit de observaţie si organizare

- disponibilitate de a lucra in 4 schimburi

Bebeficii:

- Condiţii bune de muncă

- Salariu motivant
- Tichete de masa

- Abonament la o retea privata de sanatate

AUTONET IMPORT firma, lider de piaţă ȋn domeniul pieselor și al accesoriilor auto, dorim să ne ȋntregim echipa!

  • Interviu online
  • Aveti experienta in activitate de casierie si facturare?
  • Care este venitul net dorit?