Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Chitila

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

400 €

Responsabilitati

-Intocmeste si verifica toate actele care insotesc transportarea marfii catre clienti (facturi, avize, certificate de conformitate).

- Identifica si rezolva neconformitatile (date de facturare, cod de produs, etc); raporteaza  periodic sefului direct neconformitatile si modalitatile de rezolvare.

-Organizeaza procesul de livrare a marfii, respectiv intocmirea fiselor de cantar, respectarea procedurilor aprobate pentru livrarea marfii.

-Anunta soferii care urmeaza sa plece incarcati in cursa, despre locul incarcarii (rampa), ora incarcarii, clientii la care urmeaza sa livreze marfa.

- Urmareste respectarea programului zilnic de livrare a marfii (ordine de incarcare a camioanelor, a marfii in camion, ore de livrare).

Cerinte

- studii medii;
- cunostinte temeinice de calculator, viteza mare de operare;
- experienta de munca, min 2 ani, min. 6 luni pe o pozitie similara;
- min. cunostinte de baza operare intr-un sistem WIZ (AVANTAJ);
- disponibilitate lucru in 3 schimburi;
- persoana ordonata, bune abilitati de comunicare.

Beneficii Oferite

-transport