Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Companie de productie ambalaje pentru industria alimentara cu sediul in Bucuresti si punct de lucru in Petresti, judetul Dambovita (locatie fabrica) cauta o persoana dinamica, sociabila care sa se alature echipei de Sales Support, responsabila de gestiunea clientilor externi din portofoliu.

Cerinte:

- Studii superioare

- Limba engleza - nivel avansat; alte limbi straine

Abilitati:

- Servicii clienti, orientare catre client

- Comunicare

Responsabilitati principale:

  • Administreaza si dezvolta portofoliul de clienti externi;
  • Monitorizeaza permanent relatiile comerciale cu clientii alocati in portofoliu, comunicand permanent cu acestia;
  • Prezinta, promoveaza si vinde produsele in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei;
  • Inregistreaza comenzile primite din partea clientilor si organizeaza livrarea marfurilor;
  • Se asigura ca atat clientii existenti, cat si cei potentiali, primesc un serviciu la cele mai inalte standarde de calitate si profesionalism prin implementarea strategiilor companiei, din punct de vedere al satisfactiei clientilor;
  • Raspunde de urmarirea incasarii sumelor datorate de catre clienti si de transmiterea documentelor de vanzare.

Candidatii interesati sunt rugati sa aplice utilizand CV in limba engleza.