Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

600 €

Anuntul urmareste recrutarea unor consultanti cu experienta de minim 3 ani in elaborarea si/sau implementarea proiectelor de infrastructura publica finantate prin fonduri nerambursabile (europene si/sau nationale), in vederea extinderii echipei de la biroul central al RomActiv din Bucuresti.

Descrierea postului:

  • asistenta acordata beneficiarilor publici in implementarea proiectelor cu finantare nerambursabila: derularea procedurilor de achizitii publice, elaborarea documentatiei de rambursare, elaborarea rapoartelor de progres, a documentatiilor de intocmire a actelor aditionale
  • asistarea clientilor pe toata perioada derularii proiectelor si pe perioada de monitorizarea a acestora

Atentie: Numai candidatii selectati in urma evaluarii CV-urilor vor fi contactati pentru interviu.

Cerinte:

  • Pregatirea de specialitate: studii superioare in domeniul constructiilor
    Experienta de minim 3 ani in consultanta pentru fonduri structurale, respectiv experienta specifica pe FEADR/PNDR M322, MSAU POR 2007 –POR 2014 – 2020
  • Disponibilitate pentru calatorii la sediul beneficiarilor sau la locul de amplasare al investitiei
  • Cunostinte de operare pe calculator:
    Operare PC
    Sisteme de operare: Windows 9x/NT/2000/XP
    Aplicatii desktop: MS Office – Word, Excel, Outlook (avansat)
  • Limbi străine:
    engleza – obligatoriu – bine (scris, vorbit)
  • Abilitaţi, calitati si aptitudini necesare:
    Meticulozitate, atentie la detaliu
    Abilitati de analiza si sinteza
    Abilitati de comunicare
    Confidentialitate, corectitudine, punctualitate

Constituie avantaj: Experienta in domeniul achizitiilor publice

Oferta (bonusuri, beneficii)

  • Pachet salarial fix competitiv.
  • Autoturism de serviciu
  • Posibilitatea dezvoltarii profesionale intr-un mediu de lucru atractiv

  • Interviu online
  • Va rugam sa rezumati experienta dumneavoastra specifica in cadrul proiectelor care au vizat infrastructura publica
  • Va rugam sa rezumati experienta dumneavoastra specifica in domeniul achizitiilor publice