Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

550 - 650 €

CONDIȚII

  • Studii superioare finalizate (în domeniul economic, managerial și/sau juridic)
  • Minim 1 an experiență în implementarea de proiecte cu finanțare nerambursabilă tip POCU sau echivalent
  • Capacitate foarte bună de organizare a sarcinilor și respectare a termenelor
  • Abilități de coordonare necesare colaborării în echipă
  • Nivel foarte bun de flexibilitate și adaptabilitate
    Aptitudini bune de comunicare cu parteneri publici și privați
  • Cunoștințe MS Office

DESCRIEREA JOBULUI

Postul de Expert Implementare Proiecte POCU implică următoarele:

  • Cunoașterea prevederilor legislative aplicabile proiectelor finanțate prin POCU și aplicarea corespunzătoare a acestora
  • Întocmirea de proceduri specifice activităților derulate
  • Organizarea activităților în conformitate cu graficul tip Gantt în vederea derulării în condiții optime
  • Verificarea documentelor justificative aferente activităților derulate
  • Întocmirea documentației tehnice specifice cererilor de rambursare și asigurarea depunerii acesteia în termenele prevăzute
  • Menținerea legăturii cu furnizorii în vederea organizării corespunzatoare a activităților și obținerea rezultatelor aşteptate în termenele stabilite
  • Întocmire de notificari si acte adiționale aferente proiectelor.
  • Organizarea procedurilor de achiziție publică și urmărirea acestora
  • Tipul postului: full-time

BENEFICII

  • Posibilitatea de a lucra într-o echipă dinamică și motivantă
  • Oportunităţi de dezvoltare şi promovare în companiei
  • Activitate diversă și antrenantă