Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză, germană

Adresa/ adresele jobului

Bulevardul Tudor Vladimirescu, București

Căutăm un contabil puternic motivat, comunicativ și experimentat, care să devină membru al echipei noastre.
Responsabilitățile vor fi următoarele:
- Pregătirea și întocmirea de bilanțuri, conturi de profit și pierdere și balanțe
- Contabilitate completă conform legislației
- Executarea de înregistrări, rapoarte și deconturi de TVA
- Fluxuri de numerar și previziuni
- Să fie la curent cu prevederile juridice, mai ales cu cele din domeniul fiscal, contabil și financiar
- Prezentarea unui raport asupra activităților sale, la intervale regulate
- Experienta in servicii de audit

Cerințe:
- Absolvent al unei facultăți de profil economic sau contabil
- Experiență minim 3 ani pe un post similar
- Experiență generală în contabilitate
- Bune abilități de leadership, precum și de comunicare și interpersonale
- Foarte bune competențe IT
- Cunoștințe juridice foarte bune
- Certificarea CECCAR se consideră avantaj
- Membru in Camera Auditorilor Financiari constituie un avantaj
- Cunoașterea foarte bună a limbii germane si engleze la nivel avansat
- Proactiv, orientat spre rezultat, atent și meticulos

Oferta noastră:
- Pachet salarial motivant
- Mediu de lucru profesionist, cu oportunități de dezvoltare în carieră