Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/ adresele jobului

Oradea

Descrierea firmei:
EVEXCE este o companie specializata in recrutare, selectie si evaluare de personal.

Clientul nostru are ca activitati principale dezvoltarea si implementarea de solutii eficiente pentru infrastructura rutiera si aeroportuara.

Oferta (bonusuri, beneficii):
• Salariu fix;
• Pregatire profesionala continua, atat la locul de munca, cat si prin participarea la programe de training de specialitate;
• Posibilitatea de a avansa in interiorul firmei.

Cerinte:
• Min. 3 ani experienta in contabilitate si gestiune financiara;
• Absolvent de studii universitare in domeniul economic, cu specializare in contabilitate, membru CECCAR;
• Abilitati bune de comunicare;
• Domiciliu stabil in Oradea;
• Persoana orientata spre actiune si spre indeplinirea obiectivelor;

Descrierea postului:
- inregistrarea documentelor de evidenta primara in programul de contabilitate sau verificarea documentelor deja inregistrate;
- indosarierea documentelor inregistrate;
- urmarirea zilnica a soldurilor clienti si furnizori;
- urmarirea permanenta a stocului;
- asigurarea relatiei cu bancile;
- evidenta avansuri acordate angajatilor aflati in deplasare;
- intocmirea diverselor rapoarte solicitate de management;
- evidenta si inregistrarea documentelor legate de personalul angajat;
- intocmirea jurnalelor de vanzari/cumparari, a balantelor de verificare, a declaratiilor fiscale si a situatiilor financiare.