Detalii loc de munca

ANUNT INACTIV: Angajatorul nu recruteaza momentan in mod activ pentru aceasta pozitie, dar poti aplica la anunt.

Expert achizitii publice

Raspunde rapid
Nivelul carierei
Middle (2-5 ani)
Tip job
Full time
Limbi vorbite
Engleză - Avansat
Adresa
Posturi disponibile
1

CRITERII DE SELECȚIE

Cunostințe de limba engleză

Peste 3 ani experiență în muncă

Oraș de lucru: Bucuresti

Nivel carieră: Mid-Level (2-5 ani)

Nivel studii: Absolvent

Tip job: Full time

Departament: Comercial

Limbi străine: engleză

Permis conducere: B

Candidatul ideal

Experiență (condiții obligatorii):

Utilizarea Sistemului Electronic de Achiziții Publice SEAP (ca operator economic sau ca autoritate publică) și cunoașterea legislației naționale în vigoare în domeniul achizițiilor publice;

Elaborare documentație completă pentru licitații organizate în SEAP (documente de calificare + ofertă tehnică + ofertă financiară).

Cerințe studii:

Studii superioare finalizate cu diplomă de licență;

Cunoaștererea limbii engleze la nivel avansat – cerință minimă nivel B2;

Deținerea unui certificat de expert achiziții publice – constituie avantaj;

Experiența de lucru în domeniul medical – constituie avantaj;

Deținerea permisului de conducere categorie B și a experienței aferente – constituie avantaj.

Abilități:

- Abilităţi de utilizare Office (Word, Excel, Power Point);

- Capacitate de organizare și prioritizare a activităților în scopul îndeplinirii unor sarcini multiple în termenele limită impuse;

- Capacitate de analiză și decizie rapidă pentru rezolvare problemelor în timp util;

- Abilitate de exprimare corectă și elegantă în scris și în conversații directe sau telefonice;

- Capacitate de relaționare și negociere.

Alte trasături:

Atent la detalii

Flexibil

Comunicativ

Cu inițiativă

Onest

Descrierea jobului

Responsabilități:

- Identifică anunțurile de interes, publicate pe website-urile oficiale (ex: SEAP) privitoare la contractele de achiziții publice specifice activității companiei;

- Analizează și clarifică toate condițiile de participare și de depunere a ofertei la procedurile de achiziție;

- Elaborează integral documentația solicitată de autoritatea contractantă, în deplină concordanță cu solicitările înscrise în documentațiile de atribuire;

- Elaborează răspunsuri la solicitările de clarificări emise de autoritățile contractante;

- Întocmește, depune și urmărește eventualele contestații la documentațiile de atribuire sau la comunicările autorității contractante;

- Urmărește derularea contractului semnat până la îndeplinirea obiectului acestuia (finalizare);

- Redactează oferte tehnico – financiare și pentru clienții care nu achiziționează prin intermediul SEAP;

- Menține relațiile comerciale cu clienții și atrage noi clienți noi prin oferirea unei asistențe de calitate în rezolvarea nevoilor acestora;

- Menține corespondența comercială cu furnizorii externi de dispozitive medicale, produse, accesorii etc.;

- Menține confidențialitatea tuturor informațiilor la care are acces;

- Elaborează toate documentele solicitate de autoritățile publice locale și naționale care guvernează domeniul (Ministerul Sănătății, Comisia Națională pentru Controlul Activității nucleare etc.) și susține relațiile cu acestea și cu compania care evaluează și supraveghează sistemul de management al calității, în vederea menținerii / extinderii domeniului de autorizare specific societății.

Beneficii:

- Condiții optime de lucru într-un mediu plăcut și profesionist;

- Venituri motivante, corelate cu propriile rezultate ale activității de vânzare;

- Loc de muncă stabil.

Program de lucru:

de luni până vineri între orele 08:00 și 16:00.

Descrierea companiei

Companie cu capital integral românesc, înființată în anul, importă și distribuie o gamă largă de dispozitive medicale, inclusiv aparatură pentru radiologie și radioterapie, și asigură serviciile conexe vânzării.