Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Drumul Între Tarlale, București

Candidatul ideal

Ne dorim ca viitorul nostru coleg sa fie deschis la nou si sa fie inzestrat cu o capacitate ridicata de integrare in echipa.
Apreciem seriozitatea si o foarte buna organizare atat profesionala cat si personala.
O atitudine pozitiva si deschisa va fi apreciata.
Cunoasterea unei limbi de circulatie internationala la nivel avansat este foarte importanta.

Descrierea jobului

Cerinte:
-experienta cel putin doi ani in domeniul transporturi, de preferat in cadrul unei case de expeditii
-intermedierea in mod profesionist a transporturilor rutiere in regim intern/international
-atragerea de noi clienti in colaborare
-fidelizarea clientilor existenti
-detinerea unui portofoliu de clienti
Oferta:
-remuneratie motivanta
-bonuri de masa
-asigurare medicala inclusa
-conditii de munca foarte bune
-sansa dezvoltarii profesionale in cadrul unei firme de succes

Descrierea companiei

SC. Logistic Arsped Cargo SRL este o companie de expeditii interne si internationale.
Facem parte din grupul de firme MVT, avand sediul principal in Arad si punct de lucru in Bucuresti.
In acest moment, dorim sa marim echipa din Bucuresti si suntem in cautarea de noi colegi.
Pentru mai multe detalii puteti consulta si !