Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Gilău

Se recruteaza si din

Cluj-Napoca

Candidatul ideal

- Abilitati de negociere, excelente abilitati de comunicare atat in interiorul companiei, cat si cu clientii
- Initiativa si orientare catre rezolvarea problemelor
- Abilitati de lucru cu suita MS Office, Internet
- Capacitate de a lucra in conditii de stres si termene limita
- Seriozitate, initiativa si atitudine proactiva

Descrierea jobului

- Preia si urmareste executarea comenzilor de transport
- Urmareste transporturile efectuate si se asigura ca s-a respectat termenul agreat
- Asigura fluxul informational de la si catre soferi
- Mentine relatia cu clientii si contribuie la marirea portofoliului de clienti
- Urmareste eficienta unitatilor de transport
- Respecta targeturile legate de performanta si calitatea serviciilor

Beneficii:
- Munca intr-o echipa dinamica si profesionista
- Oportunitati de dezvoltare profesionala
- Transport asigurat

Descrierea companiei

Locatia principala
Cluj Napoca, Gilau