Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză, rusă, germană, franceză

Adresa/ adresele jobului

București

Job-ul este dinamic si implica urmatoarele responsabilitati:
Oferirea de solutii de transport personalizate solicitarilor clientilor; Negocierea tarifelor; Identificarea solutiilor de transport; Selectarea furnizorilor de transport rutier si ai serviciilor conexe;
Urmarirea modului de executare al transportului si a serviciilor, verificarea documentelor de transport, urmarirea comenzilor executate pana la finalizare;
Colaborarea permanenta cu furnizorii si clientii in vederea gestionarii traficului de marfuri;

Info profil:
Capacitate de munca in echipa, atentie acordata detaliilor, rezistenta la stres, seriozitate, organizare, punctualitate;

Experienta in domeniu minim 2 ani;
Experienta in transport rutier de marfuri international;
Cunostinte nivel avansat limba engleza – scris si vorbit ,
Operare PC +Microsoft Office, web hunting,
Initiativa, Creativitate, Comunicare si Abilitati de broker.

Beneficii
- salariu fix - criteriul fiind experienta
- comision din vanzari
- posibilitate de avansare
- diferite cursuri platite de companie.

Echipa DINEDA este nerabdatoare sa te cunoasca.