Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Bulevardul Unirii, Buzău; Buzău

Descrierea postului:

Intretine relatiile cu clientii actuali si dezvolta portofoliul de clienti;
Prospectarea pietei de transport pentru identificarea potentialilor clienti;
Intocmeste oferte de pret luand in calcul tariful actual al transporturilor cat si documentatia necesara efectuarii unui transport pe diferite relatii;
Primeste, intocmeste si trimite comenzi de transport, se asigura de functionarea in conditii optime a transporturilor, instiinteaza clientul de pozitia masinilor, verifica documentele de transport
Intocmeste rapoarte zilnice si saptamanale cu activitatea

Cerinte:

Abilitati de negociere in relatia cu transportatorii si/sau carausii;
Fire analitica si abilitati de comunicare;
Initiativa si orientare catre rezolvarea de probleme;
Cunostinte temeinice de limba engleza;
Abilitati de lucru cu suita MS Office, Internet;

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu fix + Comision;
Laptop, telefon mobil;
Un mediu in care initiativa este apreciata iar rezultatele sunt rasplatite pe masura.