Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

București

Cerinte

Membru titular ANEVAR sau stagiar.
Experienta in activitatea de evaluare constituie un avantaj.
Studii superioare tehnice sau economice, finalizate sau an terminal.
Experienta in domeniul actelor proprietatilor imobiliare si documentelor cadastrale reprezinta un avantaj.
Cunostinte peste medie de utilizare Word și Excel.
Permis de conducere categoria B.
Dorinta de invatare si perfectionare.
Abilitati de comunicare.
Atentie ridicata la detalii.
Flexibilitate si abilitati pentru lucru in echipa.

Responsabilitati

Realizarea inspectiilor bunurilor evaluate.
Elaborarea rapoartelor de evaluare bunuri imobile.
Redactarea documentelor.

Beneficii oferite

Mediu de lucru profesionist.
Sustinere din partea echipei pentru a invata cat mai rapid sarcinile noi cu proceduri de lucru standardizate, pentru a facilita acomodarea si adaptarea la fluxul de lucru.
Training specializat.

Descrierea companiei

Compania este membru corporativ ANEVAR, avand o experienta de peste 12 ani in domeniul evaluarilor si consultantei.