Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

maghiară, română

Adresa/ adresele jobului

Târgu Mureș; Cluj-Napoca; Brașov; Iași; Constanța; Ploiești; Piatra Neamț; Pitești; Sibiu; Miercurea Ciuc; Oradea; Drobeta-Turnu Severin; Brăila; Craiova; Suceava; Satu Mare; Arad; Galați; Slobozia; Târgu Jiu; Slatina; Râmnicu Vâlcea; Focșani; Bacău; Alba Iulia; Călărași; Botoșani; Târgoviște; Tulcea; Deva; Sfântu Gheorghe; Giurgiu; Bistrița; Baia Mare; Reșița; Zalău; Alexandria; Buftea; București; Buzău; Vaslui; Timișoara

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

600 €

Ne dezvoltăm, suntem în creștere continuă, de aceea căutăm oameni noi pentru postul de evaluator imobiliar.

Pentru a fii CANDIDATUL IDEAL trebuie sa indeplinesti urmatoarele:

- Contribuie la realizarea lucrărilor de evaluare în conformitate cu pregătirea profesională pe care o deţine şi cu competenţele dobândite;
- Cunoaşte, înţelege şi poate pune în aplicare în mod corect metodele şi tehnicile recunoscute care sunt necesare pentru efectuarea unei evaluări credibile;
- Crearea si dezvoltarea relatiilor cu clientii ;

Descrierea jobului

Cerinte privind competentele candidatului:

- Experienta in domeniul evaluarilor, in domeniul imobiliar constituie un avantaj;
- Abilitati de comunicare;
- Studii superioare tehnice sau economice, finalizate sau an terminal;
- Disponibilitate pentru munca de teren/birou;
- Capacitate de sinteză şi analiză;
- Conduită morală, spirit de echipă, rezistenţă la stres;
- Cunostinte avansate de operare PC;
- Permis de conducere categoria B;
- Aspect profesional – bussines;
- Dorinţă de învăţare şi perfecţionare continuă;
- Reprezintă avantaj deţinerea unui atestat ANEVAR ;

Beneficii Oferite:

- Lucrul intr-o echipa dinamica;
- Lucrul intr-un mediu competitiv;
- Salar fix. Va fi negociat la interviu.
- Bonusuri de performanta
- Telefon
- Laptop
- Masina

Concursul se va desfasura sub forma unui interviu in urma selectarii Cv-ului candidatului. Doar candidatii selectati vor fi invitati la interviu.

  • Interviu online
  • Sunteti membru titular ANEVAR?
  • Ce specializari detineti?
  • Aveti cotizatia aferenta anului 2017 achitata?