Adresa/ adresele jobului

Brașov

Cerințe privind competențele candidatului:

  • Experiență în domeniul evaluărilor sau a imobiliarelor
  • Studii superioare tehnice sau economice
  • Cunoștințe avansate de operare PC
  • Permis de conducere categoria B și disponibilitate pentru deplasări în județ
  • Atestat ANEVAR specializare EPI și/sau EBM
  • Experiență minim 6 luni
  • Capacitate de sinteză și analiză
  • Atenție ridicată la detalii
  • Abilitate de comunicare
  • Spirit de echipă și rezistență la stres
  • Cunoașterea limbii Engleze – nivel conversațional și/sau alte limbi străine constituie un avantaj;

Candidatul trebuie să îndeplinească următoarele:

  • Contribuie la realizarea lucrărilor de evaluare în conformitate cu pregătirea profesională pe care o deține și cu competențele dobândite;
  • Cunoaște, înțelege și poate pune în aplicare în mod corect metodele și tehnicile recunoscute care sunt necesare pentru efectuarea unei evaluări credibile;

Atribuții:

  • Gestionarea, elaborarea și  verificarea rapoartelor de evaluare în conformitate cu pregătirea                  profesională pe care o deține și cu competențele dobândite;
  • Implicare activă în activitatea companiei;
  • Gestionarea clientelei într-un mod profesionist;

Beneficii:

  • Mediu de lucru profesionist;
  • Susținere din partea echipei pentru a învăța cât mai rapid sarcinile noi cu proceduri de lucru standardizate, pentru a facilita acomodarea și adaptarea la fluxul de lucru;