Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

1300 - 1700 €

Descrierea companiei

Coldwell Banker Research & Valuation Advisors, membră a prestigiosului grup Coldwell Banker Affiliates of Romania, leaderul pieței imobiliare din România, își extinde operațiunile.

Responsabilităţi principale

  • Întocmire de rapoarte de evaluare in conformitate cu standardele ANEVAR in vigoare – specializarea EPI obligatoriu, EBM, EI constituie avantaj;
  • Elaborare analize de piață;
  • Gestionarea relației cu clienții companiei pentru proiectele ce îi sunt repartizate;

Cerinţe

  • Membru titular ANEVAR – EPI – cerinta minima obligatorie;
  • Experienţa anterioară in domeniul evaluarilor – preferabil minim 1-2 ani;
  • Nivel avansat al limbii engleze (scris și vorbit) – cerinta obligatorie;
  • Abilitati de scriere și prezentare cu atentie sporită la detalii;
  • O buna cunoaștere a pachetului MS Office;
  • Abilități de analiză și raportare a conceptelor macro-economice, precum și cele specifice pieței imobiliare;

Profil

  • Abilităţi de organizare;
  • Disponibilitate pentru deplasări în interes de serviciu;
  • Permis de conducere categoria B;

Beneficii

  • Pachet salarial motivant bazat pe nivelul de experientă acumulat;
  • Asigurare medicală;
  • Oportunitate de dezvoltare într-o echipă tânară și dinamică;
  • Mediu de lucru plăcut ce oferă condiții bune pentru desfăsurarea activității (mașină pentru deplasări, smartphone, laptop, etc.);