Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

875 - 1700 €

Coldwell Banker, una dintre cele mai mari companii de consultanta imobiliara din Romania si liderul pietei rezidentiale, isi mareste echipa! Vino alaturi de cei mai buni consultanti si brokeri imobiliari, intr-un mediu de lucru extrem de dinamic si o echipa tanara si cu rezultate exceptionale. Te asteptam cu drag .

Nivel cariera: middle (2-5 ani)

Limbi vorbite :  engleză

Adresa/ adresele jobului : București

Salariu net pe luna :  Intre 500€€

  Full-time

Responsabilităţi principale

  • Întocmire de rapoarte de evaluare in conformitate cu standardele ANEVAR in vigoare – specializarea EPI obligatoriu, EBM, EI constituie avantaj;
  • Elaborare analize de piață;
  • Gestionarea relației cu clienții companiei pentru proiectele ce îi sunt repartizate;

Cerinţe

  • Membru titular ANEVAR – EPI – cerinta minima obligatorie;
  • Experienţa anterioară in domeniul evaluarilor – preferabil minim 2 ani;
  • Nivel avansat al limbii engleze (scris și vorbit) – cerinta obligatorie;
  • Abilitati de scriere și prezentare cu atentie sporită la detalii;
  • O buna cunoaștere a pachetului MS Office;
  • Abilități de analiză și raportare a conceptelor macro-economice, precum și cele specifice pieței imobiliare;

Profil

  • Abilităţi de organizare;
  • Cunosterea pietei imobiliare specifice

Beneficii

  • Pachet salarial motivant bazat pe nivelul de experientă acumulat;
  • Oportunitate de dezvoltare într-o echipă tânară și dinamică;
  • Mediu de lucru excelent ce oferă condiții bune pentru desfăsurarea activității