Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză, germană, poloneză

Salariu brut pe luna

2000 - 2400 €

Pentru unul dintre clienții noștri, căutăm ca electricieni să lucreze la contracte în Polonia, Suedia, Danemarca și Regatul Unit.
Compania oferă îngrijire completă (cazare + mese + treceri)

Responsabilitati:

  • asamblarea rutelor de cablu,
  • instalarea și conectarea cablurilor de alimentare și control,
  • asamblarea comutatoarelor și a dulapurilor de comandă,
  • măsurarea muncii.

cerinţe:

  • învățământul electric (și calificările SEP la cel puțin 1 kV);
  • capacitatea de a citi documentația tehnică,
  • capacitatea de a coopera într-o echipă, diligență și organizare,
  • disponibilitatea și disponibilitatea de a călători.

Avantaje suplimentare vor fi:

  • experiență în lucrul la instalațiile industriale, de exemplu incineratoare, stații de pompare,
  • purificatoare, rafinării, topitorii (persoanele preferate care au lucrat deja în străinătate);
  • cunoasterea limbii engleze,
  • permis de conducere cat B.